O nás

My, v agentuře BB promo, využíváme svých několikaletých zkušeností v nadnárodních společnostech, zabývajících se marketingem a obchodem. Naší specializací a hlavní náplní je 3D reklama a Tailor made. 
Většinu zboží produkujeme v Číně a Hong Kongu, kde máme mnoho osobních vazeb a kde se pravidelně setkáváme s výrobci na celoasijském promo veletrhu. Často jsou to výrobci, v jejichž továrnách se vyrábí zboží pro celosvětové maloobchodní značky.
Vyrábíme také na Taiwanu, v Turecku, Polsku a Anglii.

Naši klienti a obchodní partneři jsou velké globální společnosti, fullservisové reklamní agentury, ale i malé firmy a živnostníci. Zásadně neodmítáme nikoho, kdo má zájem o spolupráci. Naše produkty a služby dodáváme do několika zemí EU.Pokud hledáte inspiraci, nahlédněte do našich galerií.

Dále zajišťujeme výrobu a import velké škály spotřebního zboží pro velkoobchodní zákazníky, vždy podle konkrétních potřeb a požadavků klienta.

Většina našich zaměstnanců má v tomto oboru za sebou léta praxe a zkušeností, proto Vás můžeme ujistit, že kvalita služeb a výsledných realizovaných produktů není odvislá od honosného názvu firmy nebo velkého počtu zaměstnanců, ale především v osobním přístupu ke klientovi a individuálním pohledu na každou jeho jednotlivou potřebu a zakázku. Jsou to zase jenom konkrétní lidé – zaměstnanci, kteří i v případech těchto „anonymních továren“ získávají úspěchy a ocenění. Málokdy však mají čas a možnost věnovat se detailně jednotlivým zadáním a naslouchat potřebám klienta tak, aby ve výsledku vytvořili promo dárek "ušitý" klientovi opravdu na míru. Samozřejmě i výsledná cena produktů je odvislá od nákladů a spotřeby takovéto "továrny". 
V případě těchto "továren" není tato položka nezanedbatelná...


A to je jeden z rozdílů, který opravdu poznáte.

BB promo nepočítá svůj úspěch podle počtu klientů, ale podle jejich spokojenosti. Naší největší odměnou je fakt, že se klienti na nás obracejí opakovaně a sami. Našim klientům se snažíme navrhnout reklamní předměty s dlouhodobou užitnou hodnotou, aby investice do 3D reklamy a podpory prodeje nebyla promarněna a z těchto produktů se nestaly jen lapače prachu.

Jestliže jste dočetli až tady, zavolejte nám. Ztratíte 5 minut, ale ušetříte mnoho času, práce a finančních nákladů. Jsme připraveni podat Vám veškeré informace a představit naše možnosti a reference osobně. Rádi nabídneme i prezentaci z naší obsáhlé vzorkovny. Richard Mille Replica

Máme zkušenosti a kontakty
Máme chuť a energii
Máme smysl pro detail
Máme know-how a cash flow
My neslibujeme, ale plníme

          …tak proč byste nám nemohli důvěřovat...

                                                        ...neumíme všechno, umíme však mnoho !!!

 

 

Dárky na míru

tailor made

více informací >>

Inspirace pro vás

galerie

více informací >>

Promo balení

obaly

více informací >>

Textil

reklamní, speciální…

více informací >>

Reference

kdo s námi spolupracuje

více informací >>

Dovoz zboží

pro velkoobchody

více informací >>

Tvorba internetových stránek - propagate.cz
 
 
 

 
(c)2008-2009 BBPROMO s. r. o. / Všechna práva vyhrazena!